Opinie

Dodaj opinię +

Twoja opinia:

Grzegorz, 24-07-2014

Bardzo fajny dom opieki nad ludźmi starszymi. Panie przesympatyczne , zaangażowane w swoją pracę.Atmosfera domowa. Opieka, zajęcia terapeutyczne na wysokim poziomie i przynoszące efekty u pacjentów. Bardzo polecam ten dom

~Anonim, 09-10-2014

Świetne, przyjazne, nowoczesne miejsce. Personel o niesamowitym zaangażowaniu. Z pełną odpowiedzialnością polecam to Dom na Zdrowiu. Mama, z zaburzeniami funkcji poznawczych, dzięki ciekawym, intensywnym zajęciom terapeutycznym, przyjaznej atmosferze oraz pomocy i otwarciu wspaniałego Personelu, czuje się w nim jak w domu. Miejsce idealne. Mama czuje się w nim bezpiecznie, a ja jestem o Nią całkowicie spokojna.

MIROSŁAWA, 14-10-2014

Personel bardzo profesjonalny, serdeczny, pomocny z dużą kulturą. Różnorodność form spędzania czasu dostosowana do potrzeb oraz stanu psychofizycznego pensjonariuszy.Lokalizacja kameralnego DOMU umożliwia również spędzanie czasu na wolnym powietrzu. Dotychczasowy (już ponad trzymiesięczny) pobyt mojej mamy w Domu NA Zdrowiu upewnił mnie, że dokonałam właściwego wyboru. Bardzo, bardzo polecam.

MONIKA, 04-02-2015

W Domu na Zdrowiu moja mama przebywa od pół roku, cierpi na chorobę Alzheimera. Personel to najwspanialsi ludzie pod słońcem ich zaangażowanie i troska są nie do opisania. Zajęcia prowadzone w tym Ośrodku przynoszą niesamowite efekty. Moja mama stała się bardziej kontaktowa, zwiększył się jej zasób słów. Atmosfera jest bardzo rodzinna, domowa a personel pomimo tak trudnej i odpowiedzialnej pracy zawsze uśmiechnięty i oddany podopiecznym. Naprawdę miejsce godne polecenia!!!

Anna, 14-06-2016

Wspaniałe miejsce, przemili ludzie, bardzo opiekuńczy, każdym zajmują się indywidualnie. Tata chodził tam przez ponad rok, bardzo mu to pomogło, choroba rozwijała się o wiele wolniej, niż miałoby to miejsce bez pomocy. Codziennie inne terapie zajęciowe, dużo ćwiczeń plastycznych, muzycznych, karaoke, tańce - naprawdę gorąco polecam. Tata każdego dnia bardzo się cieszył, gdy podjeżdżaliśmy pod ośrodek, a podczas weekendów często pytał, kiedy znowu tam pojedzie. Jeżeli ktoś zastanawia się, czy warto wysłać chorą osobę na terapię dziennego pobytu, zdecydowanie mówię TAK. Polecam!